Ürün Kodu : 8684278092558

Siyah Gül Extrait de Parfüm 100 ml.

2.860 TL
Parapuan : 143
Daha Fazla Unisex Ürünü
Yorumlar (2)
| Yorum Yap
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
30.05.2024 tarihine kadar kargoda

Doğanın siyah gelinleri olan güller, taşıdıkları karanlık ile merak uyandırırken gecenin hüznünü de dışa vuruyor. Merak edilen, hayranlık uyandıran, gözlere nem getirecek bulutları gökyüzüne taşıyan siyah renk, ölümü simgelemesi ile insanoğlunun dünyadaki en büyük kaderi ile yüzleşmesine yardımcı oluyor. Her ölümün bir doğum getirdiğini, mutluluktan da ağlanabildiğini, günbatımlarının gün doğumunda şölen vadettiğini bilenlerin seçimi olan siyah gül kokusu, keşfedilmemiş maceraların izini sürüyor. Hayatında değişiklik yapmaya hazırlanan, yeniliklere kucak açan, risk alan, değişen ve değiştiren kişilerin kokusu olan siyah gül parfümü, umudu teninize nakşediyor. Cesaret veren, karanlığın sırları gizlemedeki maharetini işaret eden siyah renk ile tamamlanan gizemli güller, parfümünde de cesur, egzotik ve etkileyici bir tema oluşturuyor.

Doğanın en karanlık yanını gözler önüne seren, siyahın çekiciliğini ve gizemini gülün mistik güzelliği ile taçlandıran siyah çiçekler, insanlığın imkansıza meydan okuyan doğasını temsil ediyor. Dişi, tutkulu, biricik ve özen isteyen kadınların doğadaki ruh ikizi olan siyah gül çiçekleri, tene tutunan aşk dolu pençeleri ile bir dişi misali toprağa kök salıyor. Toprağın nadir goncası siyah güller, Halfeti nin bereketli topraklarında yetişiyor. Şanlıurfa ya özel iklim ve toprak dokusu sayesinde dünyada bir tek bu yörede hayat bulan bu çiçekler, ihtişamlı kokuları ile nadide özelliğini bir kez daha ispat ediyor. Başka bir toprağı yadırgayan, yerini, yurdunu arayan bu özel güller, peri masallarını andıran varoluşları ile sizlere sihirli koku bahşediyor.

Tende uzun süre kalan siyah gül etkisi ile kullanıcılarda özgüven artışı, pozitif enerjide yükselme yaratıyor. Anadolu topraklarından süzülen sihir, Anadolu nun kadınlarının teninde yeni bir mevsim oluşturuyor. Sonbaharın hüznünü taşırken yeni gelecek baharların umudunu hatırlatan siyah gül kokusu, yeniden başlamak için kullanıcılarını yüreklendiriyor. Her yaştan kullanıcının rahatlıkla tercih edebileceği gül kokusu, mistik etkisi ile sizi yaşamın sırrına ulaşmaya davet ediyor. Tedavi amaçlı değil, günlük hayatta destekleyici olarak tercih edilen koku, içinizdeki keşfetmediğiniz diğer kadınların duygularını, bastırdıklarınızı su yüzüne çıkarmanıza yardımcı oluyor. Umut eden, tebessümle bakan, her anın yeni bir fırsat olduğunu bilenlerin seçimi siyah gül kokusuna Tiyrus imzası ile sahip olabilirsiniz.

Boyutlar (cm)
5 x 13 x 5
Teslimat Bilgisi
5 gün içinde kargoya verilir
Cinsiyet
Unisex
Koku Türü
Baharatlı
ML
100
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.