Ürün Kodu : 8684278093166

Rose of Anatolia Extrait de Parfum 100 ml.

2.710 TL
Parapuan : 135.5
Son 4 Ürün
Daha Fazla Kadın Ürünü
Yorumlar (3)
| Yorum Yap
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Öne Çıkan Bilgiler
25.05.2024 tarihine kadar kargoda

Rose of Anatolia Parfüm 

Anadolu'nun güllerinin ölümsüz kokusu Rose of Anatolia, kalbinde bulundurduğu 24 adet Anadolu gülü ile hazinesini sizlere sunuyor. 

 

Kil tabletlerden İslami kaynaklara, el yazmalarına kadar Anadolu tarihinin farkı dönemlerinde hep baştacı edildiğinin ispatı bulunan güllere hak ettiği değeri veriyoruz. Bu eşsiz kokuyla, kadim topraklarımızdaki gül kültürünü onurlandırmanın gururunu yaşıyoruz. İhtişamı ile şiirlerin dizelerini süsleyen, aşkla halılara işlenen, kokusu ile ikramlarımıza eşlik eden güllerin yüksek enerjili kokusuyla bilgeliğin, aşkın ve asaletin kokusunu şişeliyoruz. 

 

Rose of Anatolia Parfümü İçeriği 

Tiyrus, Anadolu gülleri parfümünde beyaz gül, menekşe gülü, Van Gülü, Şam gülü, muhammedi gül, sakız gülü, Frenk gülü, siyah gül, misk gülü, Isparta gülü, çardak gülü gibi bu toprakların 24 gülleri bir arada. Farklı renklerdeki güllerin bir araya gelmesiyle alışıldık gül kokusunun dışında, gurme burunlara hitap eden bir koku ortaya çıkıyor. Elit ve kalıcı bir koku olan Rose of Anatolia, dişi ve asil kadınların ruhunda heyecan uyandırıyor. 

 

Rose of Anatolia Parfümü Nasıl Kullanılır? 

Tiyrus imzalı Rose of Anatolia parfümünü hem gündüz hem de gece kullanabilirsiniz. Gülün büyüsünü adeta bir tül gibi omuzlarınızda taşımak için Extrait de Parfum formundaki kokudan az miktar sürmeniz yeterli. Öylesine kalıcı ve etkileyici ki… İçerisindeki %30 parfüm özü ile sizi gül bahçelerinde romantik bir düşün içinde hissettirecek. Parfümü vücudunuzun nabız noktalarına sıkarak kullanabilir, tüm gün bu doyumsuz kokuyu içinize çekebilirsiniz. 

 

Rose of Anatolia, Anadolu'nun kudretini ve güzelliğini yansıtan esintilerle adeta bir sanat eseri gibi… Üstelik kokunun her nefesinde bu toprakların bilgeliğinin izlerini de duyacaksınız. Anadolu’nun bereketi, güzelliği ve kudreti ile şekillendirilen kokusu sayesinde ihtişamı ile güzelliğinizi taçlandıracak bu kokuyu Tiyrus.com.tr üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz. 

Boyutlar (cm)
5 x 13 x 5
Cinsiyet
Kadın
Koku Türü
Çiçeksi
Koku Düzeyi
Fresh
ML
100
Videolu ürünler
Tanıtım videosu
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.