YeniÜrün
Gençlik İksiri Tonic 100 ml. - 1
Gençlik İksiri Tonic 100 ml. - 2
Gençlik İksiri Tonic 100 ml. - 3
Gençlik İksiri Tonic 100 ml. - 4
Gençlik İksiri Tonic 100 ml. - 5
Ürün Kodu : 8684278092060

Gençlik İksiri Tonic 100 ml.

815 TL
Parapuan : 40.75
Daha Fazla Tiyrus Ürünü
Daha Fazla tonik Ürünü
Yorumlar (14)
| Yorum Yap
4.9 Ortalama Puan
 • 5
  13
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Öne Çıkan Bilgiler
30.05.2024 tarihine kadar kargoda

Tiyrus Gül Özlü Yüz Toniği 100 Ml..

 

 

Cildinize gençlik kazandırmaya yardımcı olacak Tiyrus Gençlik Serumu, İspanya’daki özel laboratuvarlarda üretilerek ülkemize geliyor. Tamamen Tiyrus’a özel formülüyle cildinize hak ettiği ışıltıyı ve gençliği kazandıracak olan ürün, kuru, yağlı, karma tüm cilt tipleri için uygun. Hatta nemini kaybetmiş ve pul pul dökülen ciltler için bile kullanılabiliyor. Üstelik bu formül, ferah kokusuyla hem kadın hem de erkeklerin cilt bakım rutininde yerini alabiliyor. 

 

Çevresel şartlar, stres ve yaş gibi faktörler sonucu genç görünümünü kaybetmeye başlayan ciltler Gençlik İksiri Toniği ile adeta yılları geri sarıyor. 20’li yaşlardan itibaren her yaş için kullanılabilen ürünümüz, proteinin yapı taşı olan ve ciltteki yaşlanma etkilerini hafifletici en önemli aminoasitlerle (Glicine, L proline, L Lysine, L Leusin jalupro) sizleri yeniden genç bir cilde sahip olmaya davet ediyor.

 

Gençlik İksiri Tonik Ne İşe Yarar? 

Tiyrus Gençlik İksiri Toniği cildi daha sıkı, zinde ve ışıltılı bir görünüm sunmak için doğal özlerden yararlanıyor. 

 • Cildi sıkılaştırıp onarıyor. 
 • Elastikiyet kazanan cilt sayesinde yüz hatları belirginleşiyor. 
 • Kolajen üretimini destekliyor. Daha canlı ve zinde görülen yüz, gençlik ışıltısını geri kazanıyor. 
 • Cilt lekeleri ile savaşta kullanıcıların elini güçlendiriyor. Daha eşit tonlu, pürüzsüz ve lekesiz bir cilt için onarıma yardım ediyor. 
 • Göz çevresindeki kaz ayaklarıyla mücadelede görev alıyor. 

 

Gençlik İksiri Tonik İçerği;

Tiyrus gençlik iksiri toniği formülünde gül, paçuli, leke karşıtı tohum yağları, neroli özleri bulunduruyor. Glicine, L proline, L Lysine ve L Leusin jalupro gibi aminoasitlerle güçlendirilen gençlik iksiri, cildinizi onararak yeniden yapılandırmak için doğanın mucizelerini kullanıyor. 

 

Gençlik İksiri Toniği Nasıl Kullanılır? 

Temiz cilde direk sıkarak parmak uçları ile nazikçe uygulanan gençlik serumu, masaj yardımıyla yüze yediriliyor. Ortalama 10-15 dakika kadar sonra buz kompresi ile cilt metabolizmasının hızlanması, emilen serumun kan akışı sayesinde hızla hücrelere alınması sağlanıyor. Kısa süreli buz kompresi sonrasında bakım tamamlanıyor. 

 

1 haftada 2-3 kez yapılan bu rutin, bir hafta ara ile tekrar ediliyor. Diğer bir deyişle, 1 hafta boyunca 1-2 gün ara ile uygulanan gençlik serumu sonrasında 7 gün cilt dinlendiriliyor ve sonrasında yeniden haftada 2-3 gün şeklinde uygulama sürdürülüyor. Bu şekilde cildin onarım mekanizması devreye giriyor ve kısa sürede fark hissediliyor. Bereketi ile şaşırtan Tiyrus Gençlik İksiri Toniği'nın bir şişesi ortalama 4 ay kullanılıyor. 

 

Siz de Tiyrus Gençlik İksiri Toniği  ile cildinize kaybettiği yılları yeniden armağan edebilir, gençliğin ışıltısıyla güzelliğinizi taçlandırabilirsiniz. 


Boyutlar (cm)
5 x 16 x 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.