YeniÜrün
Sweet Rose Extrait de Parfüm 50 ml. - 1
Sweet Rose Extrait de Parfüm 50 ml. - 2
Sweet Rose Extrait de Parfüm 50 ml. - 3
Ürün Kodu : 8684278094026

Sweet Rose Extrait de Parfüm 50 ml.

%50İndirim
1.750 TL
875 TL
Parapuan : 26
Daha Fazla Kadın Ürünü
Sweet Rose Parfüm

Bir gül bahçesinde, rüzgarın hafif esintisiyle dans eden beyaz gül yaprakları arasında, aşkın ve romantizmin büyülü bir hikayesi gizlidir. O hikaye, Sweet Rose'un eşsiz kokusuyla başlar.Bu koku, sevginin ve romantizmin tüm renkleriyle işlenmiştir. İlk nefesi aldığınız anda, kalbinizde bir melodi başlar, tatlı gül kokusu sizi alıp götürür.

20 yaş üstü kadınlar için özel olarak tasarlanan Sweet Rose, dikkat çekmeye ihtiyacı olmayan ancak iddiasını da göstermekten çekinmeyen kadınların vazgeçilmezi oluyor. Güçlü, zarif ve özel bir kadınların tenine imzasını atıyor. Küçük boyutunu çantanızdan eksik etmek istemeyeceğiniz Sweet Rose modunuzu yükseltmek istediğiniz anda neşeli bir fıs ile sizi tazelemeye hazır!

Fresh gül ve pudralı gül kokularıyla beğeni kazanan Tiyrus gül kokularına sevginin ve tutkunun incelikli dansını yansıtan beyaz tatlı gül kokusu da eklendi. Aşkın büyülü dünyasına adım atın ve Sweet Rose'un eşsiz güzelliğini keşfedin. Sizi aşkın ve tutkunun sonsuz dansına davet ediyoruz. Haydi, bu büyülü yolculuğa birlikte çıkalım.

Tiyrus Sweet Rose Parfüm İçeriği

Bir gülün açılışını izlemek gibidir Sweet Rose'u deneyimlemek. Beyaz gül yapraklarının tatlı dokunuşuyla başlayan bu muhteşem yolculuk, duyularınızı mest etmeye hazır. Yanık Madagaskar Vanilyası ve hafif paçulinin sıcaklığıyla sarılan Sweet Rose, beyaz gülün masumiyetiyle dans ederken, tonka fasülyesi, muskat ve şakayık esintileriyle büyülüyor. Bu özel formül, aşkın ve tutkunun en derin izlerini taşıyor.

Tiyrus Sweet Rose Parfüm Nasıl Kullanılır?

%30 parfüm özü içeren Sweet Rose Extrait de parfüm formunda kullanıcılarıyla buluşuyor. Bu içerik daha kalıcı bir esintinin teninize misafir olmasına yardımcı oluyor. Elbette dikkat edilebilecek bir diğer nokta da Sweet Rose’u teninizle nasıl buluşturacağınız. 15 cm mesafeden püskürtme ile kullanabileceğiniz parfümü nabız noktalarına uygulamayı tercih edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.