Ürün Kodu : 8684278092756

Dubai Gülü Extrait de Parfüm 100 ml.

2.295 TL
Parapuan : 114.75
Son 3 Ürün
Daha Fazla Kadın Ürünü
30.05.2024 tarihine kadar kargoda

Uzun bir yolun henüz başında yılmışlık hissiyle diz çöken, içinde ayaklanacak cesareti bulamayanlar, yeniden kazanmak istedikleri özgüveni Dubai Gülü kokusu ile elde ediyor. Hayatın zorlu yollarında ilerlemek için adımlarınıza cesaret katacak olan yağ ve parfüm ürünleri, kendinden emin ve tutkulu kişilerin tenine hayat veriyor. Kaygı ve endişe üzerindeki pozitif etkisi ile tercih edilen koku, yolun devamında sizin için hazırladığı sürprizleri görmenize yardımcı oluyor. Şehir kaosu, iş stresi, gelecek endişesi, ilişki dertleri, trafik çilesi ve yaşam savaşı… Her gün yaşamaktan yıpranan ruhumuza nefes aldıracak, adeta ilaç gibi gelecek Dubai Gülü kokusu endişeli, kaygılı ruh halleri üzerinde olumlu etki bırakıyor.

Tedavi amaçlı değil ama destekleyici olarak kullanılabilen şifalı kokular, kadim kültürlerden bugüne uzanan deneyimin sonucu olarak sunuluyor.Antidepresan etkisi veren Dubai Gülü kokusu, endişeli ve gergin kişilerde rahatlatıcı etki sağlıyor. Önemli bir toplantı öncesi, gerilim yaratan bir konuşmanın ertesi, özgüven gerektiren her türlü ortamda sizlere rahatlatıcı etki sunan Dubai Gülü kokusu, kokuların destekleyici özelliği ile şifalanmak isteyenleri bekliyor. Üzüntü ve kaygı halini dizginlerken aşka kucak açmak isteyenlerin de seçimi bu koku oluyor.  Nefes nefes aşka yaklaştıran, kısa sürede yayılan çarpıcı kokusu ile kalbe nüfuz eden gül kokusu, içinizde yanacak alevin habercisi oluyor. Oryantal kokusu ve floral nüansları ile beğeni toplayan Dubai gülü esansı, tek sürüşte kalıcı etki sağlıyor. Sillage etkisi yüksek olan Dubai gülü kokusu, yoğun formu sayesinde tende saatler süren bir serüven yaratıyor.

Tiyrus imzalı olan nadir Dubai Gülü kokusu, oryantalist stildeki kullanıcıların gözdesi oluyor. Geleneksel tarzı ve modern dokunuşları ile günümüz insanını betimleyen koku, sizi korku ve endişelerden uzak aşkın kollarına bırakıyor.

50 cc’lik şişelerde yer alan parfümler, %30 parfüm özü içeriyor. Extrait de parfüm kategorisinde sınıflandırılan Dubai Gülü, kalıcı etkisi ile gün boyu hoş kokulara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Tene sıkılarak kullanılan Dubai Gülü parfüm, boyun, bilekler ve kulak arkası gibi ısı yayan bölgelerde, daha iyi koku yayıyor.

Boyutlar (cm)
5 x 13 x 5
Teslimat Bilgisi
5 gün içinde kargoya verilir
Koku Türü
Çiçeksi
Koku Düzeyi
Soft, Fresh
ML
100
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.