Ürün Kodu : 198168913697

LA HALFETİ DUDAK BALMI

455 TL
Parapuan : 22.75
Daha Fazla Tiyrus Ürünü
Daha Fazla dudak kremi Ürünü
Yorumlar (4)
| Yorum Yap
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
La Halfeti dudak balmı, Türkiye'nin siyah gelini olan karagüllerden özenle elde ediliyor. Eşsiz gül yapraklarının Urfa'da başlayan masalsı yolculuğu, Amerika'ya kadar taşınıyor ve bakım ürünü uzman ellerde işlenip, topraklarına dönüyor. Halfeti'nin hazineleri dudaklarınıza bakımı getirmek için uzun bir serüvenin ardından Tiyrus'ta satışa sunuluyor.

La Halfeti Dudak Balmı İçeriği
Dudaklarınıza derinlemesine bakım veren La Halfeti dudak balmının içeriğinde kokusuz balmumu, organik jojoba yağı, rafine edilmemiş shea yağı ve kokusuz E vitamini yer alıyor.

La Halfeti Dudak Balmı Ne İşe Yarar?
- Dudak üstündeki ve çevresindeki ödemi atıyor. Daha genç ve canlı görünüm vadediyor.
- Dudaklara daha çekici görünüm için dolgunluk veriyor.
- Hassas dudak dokusunun yenilenmesine yardımcı oluyor.
- Nem kazandırarak dudakların dış etkenlere karşı dayanıklılığını artırıyor.
- Yumuşak ve pürüzsüz görünüme yardımcı oluyor.

La Halfeti Dudak Balmı Nasıl Kullanılır?
Temiz elinizle çok küçük bir parça alarak dudaklarınıza sürebilirsiniz. Kremsi ancak balm formundaki yapısı sayesinde akmadan kolaylıkla sürebilir, yapışkan ve rahatsız his olmadan gün boyu nemi hissedebilirsiniz. Dilediğinizde yenileyebilir, dudaklarınızdaki canlı ve bakımlı görünümü zamansız kılabilirsiniz.

Siz de La Halfeti Dudak Balmı ile dudaklarınızın daha cezbedici görünmesini sağlayabilir, bakımlı görünüm sayesinde öz güven tazeleyebilirsiniz. Sadece Tiyrus'ta bulabileceğiniz La Halfeti serisi ile bu toprakların gizli hazinelerini beraber yaşatabiliriz! Hemen sipariş verin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.